Jak wybrać kufry do motocykla

Kup kufry motocyklowe.

Nie ma większego znaczenia, czy jesteś hobbystą dalekich wypraw motocyklowych, czy na motorze dojeżdżasz do pracy – zapewne często musisz przetransportować jakiś bagaż, a jak pewnie wiesz, nie zawsze jest to łatwe. Niektóre przedmioty z powodzeniem przetransportujesz w plecaku, ale nie wszystko się tam zmieści. Jednym z w największym stopniu wygodnych i bezpiecznych sposobów na przewóz bagażu jest kufer na motor. Jednak który kufer na motor kupić?

Kufry motocyklowe – typy / Kufry na motocykl – wersje / Kufry do motocykla – odmiany / Typy kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne oraz boczne. Kufer na motocykl centralny to taki kufer, jaki jest instalowany na tyle motocykla, kufry boczne natomiast instaluje się po jego lewej oraz prawej stronie.
Oba rodzaje kufrów mają swoje plusy. Kufry centralne są bardziej pojemne i stabilne, a na domiar tego – po zamontowaniu na nie właściwej nakładki – mogą służyć jako oparcie, co poprawia komfort jazdy pasażera.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, możesz je kupić pojedynczo bądź od razu w zestawie. Są niesłychanie zróżnicowane, dlatego nim dokona się kupna, warto zapoznać się ze szczegółowymi opisami poszczególnych produktów – i kupić taki kufer, jaki najlepiej odpowiada naszym potrzebom.

Kufry na motocykl marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie musisz wybierać pomiędzy centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz równocześnie oba warianty, a to pozwoli Tobie przewieźć jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując finalnego wyboru kufra na motor, zwróć szczególną uwagę nie tylko na cechy produktu, jednakowoż także na jego markę. My polecamy w szczególności markę GIVI, jaka na kolosalne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych i oszałamiający stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe i funkcjonalne – a to najistotniejsze.

Lokalizacja:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved