Oświetlenie dla automotive i mobility – zamów je u producenta z Krakowa

Znajdź oświetlenie do autobusów na oeindustry.com.

Niesłychanie ważnym elementem bezpiecznej jazdy jest oświetlenie samochodowe. Niepoprawne ustawienie świateł albo zbagatelizowanie obowiązku wymiany niedziałającej żarówki może w efekcie spowodować groźną sytuację na trasie, co często kończący się kolizją. Używanie wysokiej jakości świateł jest kluczowe w szczególności w transporcie zbiorowym, gdzie przedsiębiorstwo przewozowe codziennie musi zapewnić bezpieczeństwo tysięcy pasażerów. Jednym z rodzimych producentów wysokiej jakości oświetlenia dla automotive i mobility jest krakowska spółka OE Industry.

Oświetlenie dla automotive i mobility – wszystko do autobusów, pojazdów specjalnych, agro i off-road

Właściwie w ofercie OE Industry znajdziemy każdy rodzaj oświetlenia samochodowego. Oprócz lamp przednich, tylnych i bocznych do autobusów, tramwajów, kamperów czy pojazdów budowlanych, OE Industry produkuje także LEDowe lampy robocze, w tym zdolne do wielogodzinnej pracy w ciężkich warunkach pogodowych i emitujące światło o barwie zbliżonej do światła dziennego naświetlacze, najaśnice oraz maszty oświetleniowe, które wykorzystywane są między innymi przez kierujących pojazdami rolniczymi, off-road i specjalnymi. Natomiast konstruktorzy pojazdów uprzywilejowanych (przykładowo tych dla służb miejskich albo pomocy drogowej) mogą zaopatrzyć się w OE Industry w LEDowe lub halogenowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym także stosowane przez wybrane służby światła białe i niebieskie. Polski producent oświetlenia samochodowego nie pominął także lamp wewnętrznych (w tym przydatnych lamp do czytania), które bardzo podnoszą jakość życia profesjonalnych kierowców spędzających sporo dni w trasie. A to jedynie część oferty OE Industry.

OE Industry – lider oświetlenia dla automotive i mobility

Kontrahenci OE Industry już dawno przekonali się, iż spółka ta jest czymś więcej niż zwykłym producentem oświetlenia samochodowego. To doświadczony zespół ekspertów gotowy urzeczywistnić zamysł zamawiającego, tworząc wysokiej jakości oświetlenie od początkowego zarysu na papierze, przez wydruk 3D prototypu, aż po jego certyfikację. Co istotne, OE Industry oferuje też wsparcie posprzedażowe. Za sprawą skrupulatnych analiz potrzeb klientów, budowania kompetentnego zespołu fachowców i zaangażowania w wszechstronne testowanie opracowywanych produktów, spółka OE Industry zdobyła pozycję światowego lidera w sektorze oświetlenia dla automotive i mobility.

Lokalizacja:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved