Wybór kasku na motor

Nie ma znaczenia, jaki posiadasz motocykl ani to, czy pokonujesz na nim drogę do pracy, jeździsz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych lub wybierasz się na długie wycieczki – kask to obligatoryjny element garderoby jakiegokolwiek motocyklisty, dlatego że zapewnia mu bezpieczeństwo, zabezpieczając głowę w razie wypadku.

Dobry kask na motocykl, czyli który? / Dobry kask na motocykl / Jaki powinien być kask na motor? / Jaki powinien być kask na motor?

Ciągle zastanawiasz się, czym kierować się w ciągu doboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie należałoby oszczędzać, dlatego zdecyduj się na kask znanej marki, takiej jak HJC, jaki jak najpoprawniej odpowiada twoim potrzebom.
Na rynku dostępne są różnorodne warianty kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a też kaski enduro, dedykowane do jazdy w terenie. Czym pojedyncze typy kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najpopularniejsze kaski na motor to kaski integralne, których skorupa skonstruowana jest z jednego kawałka materiału. Są one najbezpieczniejszym wariantem kasków. Kaski szczękowe pozwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, aby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają ochrony szczęki, są w takim razie mniej bezpieczne – właśnie dlatego poleca się je przede wszystkim do jazdy po mieście. Równocześnie kaski otwarte są w największym stopniu komfortowe. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, które dodatkowo mają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask HJC

HJC to kapitalna marka, doceniana przez motocyklistów na całym świecie. Kaski HJC są najwyższej jakości, poddawane kolosalnej liczbie eksperymentów – a równolegle mają przystępne ceny. W ofercie HJC są również kaski integralne, jak i szczękowe, otwarte i enduro. Na nadzwyczajną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, które dzięki zastosowanym tworzywom są niesłychanie lekkie, a jednocześnie nadzwyczaj wytrzymałe.
Pośród kasków HJC są też repliki, inaczej kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, oraz DC Comics.

Lokalizacja:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved