Szukasz ciekawych miejsc w Małopolsce? Zajrzyj na ten portal

Tajemnicze miejsca w Małopolsce. Więcej informacji na visitmalopolska.pl.

Chociaż Małopolska to jedno z mniejszych polskich województw, ma ono sporo do zaoferowania zarówno turystom zza granicy, jak i z innych regionów kraju. Dzieje się tu dużo, więc czasem z trudem można odnaleźć się w potopie wiadomości o ciekawych atrakcjach i bieżących eventach sportowych bądź kulturalnych w Małopolsce.

Skąd czerpać sprawdzone informacje o atrakcyjnych miejscach w Małopolsce?

Aby pokazać zwiedzającym atrakcje turystyczne tego regionu, stworzono serwis visitmalopolska.pl. Dostarcza on wiadomości nie tylko o atrakcyjnych zabytkach oraz miejscach Małopolski, jak też o ekspozycjach i wydarzeniach sportowych, folklorystycznych czy kulturalnych organizowanych na jego terenie. Portal prowadzony jest w ramach Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. Czego dowiemy się na stronie? Osoby myślące o pobycie w Małopolsce już na głównej stronie dostrzegą mapkę, na której migiem wyszukają Centra Informacji Turystycznej, muzea i zabytki oraz motele, hotele i kempingi zlokalizowane w miejscowościach Małopolski. Serwis ułatwia zorganizowanie wizyty na południu Polski również pod względem logistycznym, dostarczając informacje zarówno o lotniskach i dworcach, jak i o wypożyczalniach samochodów i parkingach. Co ciekawe, dla tych, którzy z najrozmaitszych powodów nie mogą odwiedzić Małopolski osobiście, portal przygotował kilka wirtualnych spacerów przedstawiające między innymi zamek na Wawelu, urok regionalnego folkloru czy regiony agroturystyczne.

Przydatne rozmówki i katalog ambasad – kluczowe informacje dla przyjezdnych z zagranicy

Visitmalopolska.pl nie zaniedbuje także zagranicznych turystach, którzy ochoczo przyjeżdżają do Krakowa, Zakopanego oraz mniejszych południowych miejscowości. Newsy zawarte na stronie dostępne są w związku z tym w języku angielskim, ale także w m.in w języku niemieckim, francuskim, słowackim i rosyjskim. Wyjątkowo pomocna dla obcokrajowców jest też podstrona Rozmówki, gdzie poznają ważne słówka i powiedzenia, które umożliwią im porozumieć się z Polakami w różnych sytuacjach, które mogą się im przydarzyć w trakcie wczasów naszym kraju. Turyści z zagranicy znajdą tu indeks ambasad oraz konsulatów zlokalizowanych na terenie województwa małopolskiego.

Lokalizacja:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego

Copyright © . All Rights Reserved