Wyprawy górskie – sprawdź się w trudnych warunkach

Potrzebujesz więcej informacji o wyprawach górskich dla początkujących? Świetnie trafiłeś! Skieruj się tu.

Lubisz ekstremalne dyscypliny sportu oraz kop adrenaliny? Jeśli jesteś aktywnym podróżnikiem ceniącym bezpieczne i rzetelnie opracowane eskapady w towarzystwie doświadczonych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – 3 poziomy trudności

Planujemy wyprawy, których celem są pasma górskie niemal wszystkich kontynentów. Oferta skierowana jest do sympatyków górskiej turystyki, zarówno firm, jak i klientów indywidualnych, którzy kochają dynamiczny wypoczynek i posiadają pewne doświadczenie w podobnych wycieczkach. Aby wziąć udział w wyprawie niezbędna jest mocna kondycja fizyczna oraz dobry stan zdrowia. Organizowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na 3 rodzaje o różnym stopniu trudności – poziom umiarkowany, wyprawy wymagające i bardzo wymagające. Poziom umiarkowany to propozycja dla turystów sprawnych fizycznie, które uczestniczyły już w wypadach na wierzchołki gór wyższych niż 4 km nad poziomem morza. Wysokim stopniem skomplikowania cechują się trasy bardzo wymagające, które rekomenduje się osobom o szerokich umiejętnościach i ponadprzeciętnej wytrzymałości.

Z jakiego powodu powinieneś wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają niezapomniane doznania. Pozwalają zarazem spełnić marzenia i sprawdzić się w trudnych warunkach. Firma zatrudnia kompetentnych przewodników oraz liderów znających na wskroś naturę górskiego obszaru, ale też entuzjastycznie dzielących się swoją wiedzą z uczestnikami ekspedycji. Potrafią oni również zminimalizować potencjalne ryzyko w skomplikowanych przypadkach. W ofercie firmy znajdują się wyprawy m.in. na pasmo Riła, w Andy i Dolomity.

Lokalizacja:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved