Catering imprezowy – najlepsze napoje, przekąski i dania na eventy

Jeżeli chcesz zamówić catering na imprezę, skieruj się na lastrada.pl.

Sezon letni obfituje w niezwykle popularne w ostatnim czasie wydarzenia na świeżym powietrzu i pikniki firmowe, ale właściwie każdego tygodnia w rozmaitych miejscach w Polsce mają miejsce gale, benefisy czy sympozja. Takie imprezy wymagają należytej oprawy, której obowiązkowym elementem jest profesjonalnie przyrządzany i smaczny catering. Najodpowiedniejszym rozwiązaniem jest zakontraktowanie podmiotu świadczącego wszechstronną usługę cateringu imprezowego.

Smaczne potrawy, wykwalifikowani kelnerzy – o cateringu na imprezę

Zabukowałeś salę bankietową lub wybrałeś już miejsce, w którym wyprawisz piknik? Pierwszy etap za Tobą! Teraz warto zadbać o to, żeby zaproszeni na imprezę goście mieli możliwość zjedzenia najlepszych przekąsek, ciepłych potraw oraz napojów. Pamiętaj, że w przypadku prestiżowych gal nie można postawić stoliki z cateringiem gdzieś na uboczu sali i spodziewać się, że zaproszeni goście obsłużą się samodzielnie. Istotna jest jakość oprawy – wygodne ustawienie stolików, gustowne dekoracje, a także prawidłowe ułożenie sztućców i zastawy. Goście imprezy zapewne docenią dodatkowo, jeśli posiłki będą prezentować się na talerzu jak w cenionych restauracjach, a potrawy będą serwować im profesjonalni kelnerzy.

Dlaczego opłaca się skorzystać z możliwości zamówienia cateringu na imprezy?

Zaletą zlecenia oferty cateringu imprezowego jest bezspornie to, że wynajęty zespół nie tylko przyrządzi przepyszne dania, ale też drobiazgowo zajmie się całą jego otoczką. Potrawy będą przywiezione w umówioną lokalizację, ekipa firmy cateringowej ustawi i nakryje stoliki, a potem wykwalifikowani kelnerzy obsłużą obecnych w czasie wydarzenia. Na życzenie klienta, na ile pozwoli na to wyposażenie wynajętej przestrzeni, szefowie kuchni mogą wzbogacić wydarzenie popisem live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną sposobnością, by prześledzić na żywo jak pracują najlepsi kucharze. Warto skorzystać z oferty firmy cateringowej, która funkcjonuje na rynku od wielu lat i która ma doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze różnego rodzaju imprez, zarówno tych liczących kilkaset gości, jak i niewielkich. W czasie ustalania detali oferty zasugeruje ona, które zakąski, napoje i potrawy świetnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie konieczności dowiezie własne zaplecze gastronomiczne na miejsce imprezy.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved