Co gwarantuje monitorowany parking w Balicach?

Więcej na temat Kraków lotnisko parking na pandaparking.pl.

Komfort, sposobność dotarcia także w najbardziej oddalone miejsca świata oraz szybkość – to największe zalety podróży lotniczych, które spowodowały, iż tego rodzaju transport zdobył niesamowitą popularność. Wyjazd, którego częścią jest przelot samolotem, wiąże się jednak z kilkoma niedogodnościami, z których najbardziej odczuwalną jest bez wątpienia problem dotarcia do portu lotniczego – a niemało podróżnych w tym celu musi wszak przejechać setki kilometrów. Tak długą trasę najlepiej jest pokonać własnym autem. Co jednakże zrobić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu dojechać na lotnisko? Te i inne problemy związane z przyjazdem do portu lotniczego swoim samochodem rozwikła znalezienie dobrze przygotowanego parkingu w okolicy lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowych oraz lokalnych przewoźników.

Parking w Krakowie – zarezerwuj miejsce na stronie internetowej

Podróżujący z portu lotniczego w krakowskich Balicach mogą bez problemu rozplanować swój wyjazd tak, by do lotniska dotrzeć swoim samochodem. W Balicach mogą zostawić go na prywatnym parkingu położonego w pobliżu samego lotniska. Taki parking gwarantuje pełną ochronę samochodu, toteż w czasie podróży nie muszą rzecz jasna się o niego martwić. Nad bezpieczeństwem auta czuwać będą stróże, a dodatkowe zabezpieczenie stanowi system monitoringu. Korzystanie z usług parkingu ułatwia możliwość elektronicznej rezerwacji, tym samym nie trzeba martwić się, że po przyjeździe na miejsce nie będziemy mieli gdzie na zostawienie pojazdu. Parking jest oprócz tego w całości utwardzony, co jest szczególnie ważne podczas opadów deszczu czy też śniegu.

Parking w Kraków-Balice – gwarancja wsparcia obsługi

Decydując się na usługi świadczone przez parking monitorowany przy porcie lotniczym możemy liczyć też na kilka ułatwień, dzięki którym podróż odbędzie się bez trudności. Najważniejszym z nich jest bez wątpienia sposobność skorzystania z przewozu z parkingu do portu lotniczego, którego cena wliczona jest w koszt usługi parkowania. Na dodatek podróżni mogą liczyć na wsparcie zespołu parkingu w nagłych sytuacjach, takich jak rozładowanie akumulatora bądź spadek ciśnienia w oponach.

Lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved