Co można zlecić pracowni architektonicznej?

Pracownia architektoniczna oferuje rozległy wachlarz usług – spełnia fantazje klientów prywatnych, którzy pragną zamieszkać w praktycznym i wygodnym domku, ale też adresuje swoją ofertę do instytucji czy firm. Architekt może przygotować pełny projekt budynku, a w następnej kolejności czynnie nadzorować zaawansowanie prac, zaprojektować bieg instalacji wewnątrz posiadłości, zaplanować odbudowę budynku lub wystąpić z propozycją aranżacji już egzystujących domów.

Jak pomoże Ci wykwalifikowana pracownia architektoniczna?

Interesują Cię nowatorskie, kreatywne projekty budowlane? Chcesz, by Twój dom wyróżniał się od pozostałych budynków w okolicy? A może potrzebujesz projektu, który spowoduje, że Twój dom będzie wygodny, a w tym samym czasie funkcjonalny? Zgłoś się do naszej pracowni architektonicznej! Pośród projektów oferujemy zarówno te inspirowane klasycznym designem, jak i plany zgodne z najnowszymi nurtami architektonicznymi.

Biuro architektoniczne – co zaprojektowaliśmy

W naszym portfolio posiadamy zarówno projekty budynków użyteczności publicznej, wnętrz komercyjnych, jak i aranżacji pomieszczeń mieszkalnych i domów jednorodzinnych. Przykładowe realizacje to między innymi obiekty rekreacyjne, apartamenty na wynajem, kawiarnie i zakłady opiekuńczo-lecznicze. Układ przestrzeni i styl projektu dopasowywany jest do specyfiki konkretnego budynku, jak również osobistych potrzeb zamawiającego. Nasze biuro projektowe może również przygotować plan praktycznych i pojemnych szaf wnękowych, dzięki którym możliwe jest maksymalne wykorzystanie przestrzeni w domu lub mieszkaniu.

Lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved