Czym zajmuje się biuro detektywistyczne?

Usługi detektywistyczne zyskują w naszym kraju coraz większą popularność – dzięki nim można uzyskać dowody do spraw toczących się przed sądem, odszukać cenne informacje na temat pracowników, jak również członków rodziny. Profesjonalna agencja detektywistyczna oferuje kompleksowe usługi i umożliwia sprawdzenie m.in. wierności małżonka, warunków sprawowania opieki nad dzieckiem, zasadności wystawienia tzw. L-4 lub ustalenie źródeł dochodu. Firmy detektywistyczne zatrudniają rzetelnych pracowników posiadających specjalistyczną wiedzę z zakresu prawa czy nowych technologii, dzięki którym pozyskanie cennych danych jest bez wątpienia prostsze.

Kto przede wszystkim korzysta z pomocy firmy detektywistycznej?

Do biur detektywistycznych zwykle zgłaszają się osoby pragnące dowieść niewierności małżonka i przedstawić je w sądzie w charakterze dowodu w sprawie rozwodowej. Wielokrotnie zdarzają się także sprawy dotyczące ustalenia miejsca przebywania dziecka, które padło ofiarą uprowadzenia rodzicielskiego. Rozległe spektrum usług oferowanych przez doświadczone biura detektywistyczne sprawia, że z ich wiedzy korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także firmy, które potrzebują sprawdzić swoich pracowników. Jest to popularne w szczególności w przypadku zawierania kontraktów z tzw. klauzulą poufności (zobowiązującej pracownika do zachowania tajemnicy przedsiębiorstwa) oraz umów o zakazie konkurencji.

Usługi detektywistyczne – zleć sprawy profesjonalistom

Agencja detektywistyczna dysponuje specjalistycznym wyposażeniem, które umożliwia w efektywny i szybki sposób uzyskać potrzebne dane. Są to m.in. profesjonalne kamery, aparaty czy lokalizatory GPS. Ich personel ma także doświadczenie w analizowaniu ksiąg sądowych. Raport przygotowany przez detektywa to niezbity dowód, który można wykorzystać w przypadku rozprawy sądowej.

Copyright © . All Rights Reserved