Jakie usługi oferuje projektant wnętrz?

Projekty wnętrz mieszkań Kraków. Zajrzyj w to miejsce, aby skorzystać z usług fachowca

Sposób, w jaki prezentują się pomieszczenia, w których przebywamy, ma znaczny wpływ na nasze samopoczucie. Warto więc zatroszczyć się o to, by wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Aranżacja wnętrz nie wydaje się skomplikowane, jednakże najczęściej okazuje się, że aby wykonać ją bezbłędnie, konieczne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest wysoka – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam żyć kilka albo nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowa obsługa

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi dostajemy opiekę profesjonalisty na wszystkich fazach aranżowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz będą ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne. To szczególnie ważne, ponieważ optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga sporej wiedzy, którą można nabyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia opracowywane są zazwyczaj 3 projekty wnętrz – koncepcyjny, wykonawczy i budowlany.

Nie tylko projekty wnętrz – inne usługi

Usługa architekta wnętrz często nie kończy się tylko na wykonaniu projektów. By jego sugestie zostały urzeczywistnione, zwykle niezbędny jest też nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu materiałów (ewentualnie ich wytypowaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Poza wykonaniem projektów mieszkań, architekt oferuje również pomoc przy wyborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób oceniając warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved