Konsulting w przetargach. Kiedy warto?

Jeżeli chcesz zamówić doradztwo w przetargach, zajrzyj na doradztwo-przetargi.pl/.

Kancelarie, jakie specjalizują się w doradztwie w przetargach publicznych, oferują swoje usługi obu stronom postępowania przetargowego – podmiotom układającym przetargi i podmiotom składającym oferty. Usługa często ma kierunek kompleksowy oraz obejmuje praktycznie wszystkie aspekty przetargu publicznego.

Czym jest doradztwo przetargowe / doradztwo w przetargach /doradztwo w przetargach publicznych?

Kancelarie specjalizujące się w doradztwie przetargowym pomagają zarówno podmiotom, jakie pragną zorganizować przetarg, innymi słowy zamawiającym, jak również wykonawcom, czyli firmom potrzebującym wystartować w przetargu i złożyć ofertę.

Konsulting w przetargach zawiera kolejność aspektów. W przypadku wykonawców jest to pomoc w przygotowaniu oferty zgodnej z warunkami przetargu. Z kolei w przypadku zamawiających może to być kompleksowe przygotowanie oraz prowadzenie działania przetargowego, wsparcie w agregacji zamówień, opracowanie procedur oraz regulaminów lub audyt wewnętrzny dokumentacji postępowania przetargowego i propozycji, które na niego napłynęły.

Przetargi / przetargi publiczne. Dlaczego opłaca się zdecydować się na usługę doradztwa

Kancelarie, jakie zajmują się konsultingiem w przetargach publicznych, są bezbłędnie przygotowane pod kątem ustawodawczym do zaplanowania, przygotowania i prowadzenia przetargu, a również do stworzenia oferty przetargowej. Mają też wielkie doświadczenie w tej materii, są w stanie służyć pomocą oraz poradą na każdym etapie postępowania przetargowego.

Lokalizacja:
Kancelaria Doradztwo-Przetargi sp. z o.o.
Wały Piastowskie 1/ 1508
80-855 Gdańsk

Mob.: 606 205 108
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved