Łatwa personalizacja i integracja płatności – o sklepach WooCommerce

Pragniesz poznać więcej szczegółów o wdrożeniach WooCommerce? Zajrzyj na https://wpmagus.pl/uslugi/sklepy-internetowe/.

Chcesz założyć sklep internetowy? Jeżeli masz już stronę firmową na WordPress, ale także jeżeli nie dysponujesz w ogóle stroną www i startujesz od podstaw, sklep WooCommerce jest wspaniałym rozwiązaniem.

Dlaczego warto utworzyć sklep WooCommerce?

Z uwagi na to, jak dużą popularność zyskały witryny tworzone z zastosowaniem WordPressa, łatwo wywnioskować, iż natychmiast pojawiła się wtyczka umożliwiająca na postawienie sklepu e-commerce na tym CMS-ie. WooCommerce, bowiem tak nazywa się ta wtyczka, ma wiele zalet. Podobnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce można łatwo spersonalizować z wykorzystując płatne bądź darmowe motywy, a jego obsługa nie jest skomplikowana. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod przeróżne wyszukiwarki, co sprawia, iż jest większa szansa na uzyskanie wysokich pozycji w wynikach organicznych, a w efekcie szybciej dać się znaleźć szerszemu kręgowi odbiorców. Za sprawą wdrożenia dedykowanych wtyczek poszerza się także funkcjonalność sklepu. Bez trudu można w nim uruchomić bramki płatności i zaoferować użytkownikom wniesienie opłaty za zakupy m.in. za pośrednictwem Transferuj.pl albo Przelewy24.pl. WooCommerce daje także możliwość ewaluacji wyników sprzedaży (udostępnianie przeróżnego typu statystyk) oraz zespolenia z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce – wyłącznie wypróbowane wtyczki

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce polecamy zostawić profesjonalistom, którzy nie tylko dostosują wybrany szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale również zadbają o instalację tylko wypróbowanych, potrzebnych wtyczek, poprawną semantykę kodu sklepu oraz jego bezpieczeństwo. W obrębie sklepu WooCommerce specjaliści stworzą także blog, na którym szybko można przekazywać klientom informacje o akcjach promocyjnych oraz nowościach albo publikować opinie i poradniki odnośnie oferowanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved