Na czym polega usługa cateringu firmowego?

Catering firmowy - usługa na miarę waszych potrzeb.

Ważne rozmowy biznesowe, konferencja albo warsztaty – każde pokaźniejsze przedsiębiorstwo zapewne w końcu stanie przed potrzebą zaplanowania takiego wydarzenia. Wiąże się to z licznymi zadaniami, które z reguły nie należą do zakresu obowiązków wypełnianych przez pracujące tam osoby, jak m.in. zapewnienie posiłków oraz napojów dla jego uczestników. Jeżeli urządzane spotkanie zainteresuje ogromne tłumy, opłaca się zamówić na tę okazję usługę cateringu dla firm.

Catering biurowy – jak działa ta usługa?

Szkolenia oraz konferencje biznesowe to spotkania trwające przeciętnie po 7-8 godzin, nierzadko nawet przez kilka kolejnych dni. Ich uczestnicy odbierają szczegółowy grafik wykładów, między którymi wyznaczone są na ogół dwie-trzy krótkie przerwy, w czasie których nie da się spożyć dużego posiłku w pobliskiej restauracji. Stąd tak ważne jest zapewnienie gościom drobnych przekąsek i napojów, które mogą w mgnieniu oka skonsumować w ciągu przerwy, a jeżeli organizator wyrazi zgodę, również wziąć ze sobą na salę wykładów. Firmy oferujące usługę cateringu biurowego zajmują się ustawieniem stanowiska z gorącymi i zimnymi napojami, głównie z kawą oraz herbatą, a także z drobnym poczęstunkiem, które można spożyć bez niebezpieczeństwa pobrudzenia odzieży czy dłoni. Oferta cateringu dla firm obejmuje też dostarczenie sprzętu do przyrządzania napojów gorących.

Przerwa kawowa – zleć to firmie oferującej usługę cateringu dla firm

Przerwy kawowe są nadzwyczaj istotne, dają bowiem uczestnikom czas na odpoczynek po wielu godzinach głębokiej koncentracji. Co więcej jest to również możliwość nawiązania kontaktu z innymi gośćmi oraz przedyskutowania w swobodnej atmosferze zagadnień roztrząsanych na spotkaniu. Sprzęt z kawą i słodkimi napojami, który stoi w pomieszczeniach socjalnych obiektów konferencyjnych, nie ma szans sprostać profesjonalnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Goście ekskluzywnych konferencji czy płatnych warsztatów nie mogą przecież pić z tekturowych kubków, gryząc zakupione po drodze w spożywczaku czy też przyniesione z domu kanapki. Skorzystanie z usługi cateringu firmowego podkreśli więc prestiż spotkania i równocześnie pokaże, że jego organizator zadbał też o dobre samopoczucie partycypantów.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved