Nie możesz zatrudnić księgowego? Pomoże biuro rachunkowe

Odwiedź biuro rachunkowe Katowice - uzyskaj kompetentną pomoc specjalistów

Dopilnowanie księgowości w niewielkich firmach okazuje się często powodem sporych problemów. Mikroprzedsiębiorstwa zwykle nie są w stanie przyjąć specjalisty ds. księgowości na stałe, zaś ich właściciele często nie przygotowani na to, by sumiennie zarządzać budżetem. Na szczęście wyjście z tej sytuacji będzie łatwiejsze niż myśli wielu z nas – wystarczy jedynie zdecydować się na pomoc oferowaną przez biuro rachunkowe. Jakie konkretnie korzyści dzięki temu uzyskamy? Jak zyskać gwarancję tego, iż jakość usług będzie satysfakcjonująca?

Nie musisz zatrudniać księgowego – korzystaj z porad biura rachunkowego

Na usługi biura rachunkowego powinniśmy zdecydować się przede wszystkim ze względu na bezpieczeństwo finansów. Kiedy powierzymy budżet przedsiębiorstwa profesjonalistom, zyskamy gwarancję, że możliwe kontrole Urzędu Skarbowego nie skończą się wystawieniem grzywien. Pomoc oferowana przez biuro rachunkowe to poza tym oszczędność czasu oraz pieniędzy – nie musimy zajmować się finansami samodzielnie, ani przyjmować do pracy księgowego na stałe. Warto również wspomnieć o wygodzie, jaką daje taka współpraca. Obecnie nie trzeba już codziennie jechać osobiście do biura rachunkowego, ponieważ dużo kwestii można uzgodnić z opiekunem naszej firmy za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Jak znaleźć biuro rachunkowe?

Szukając biura rachunkowego nie można sugerować się tylko kosztami porad – nadzwyczaj niskie koszty obsługi na ogół zwiastują jej niską jakość. Przy wyborze biura rachunkowego dowiedzmy się, czy jego eksperci posiadają właściwe certyfikaty, przykładowo certyfikat uprawniający do prowadzenia ksiąg rachunkowych, który wydawało Ministerstwo Finansów do 2014 roku albo certyfikat księgowego wystawiany przez Centrum Informacji Księgowej. Dobrze również, jeśli biuro rachunkowe poza obsługą spraw z zakresu finansów, oferuje kompleksowe usługi kadrowe, m.in. przygotowanie umów o pracę, zlecenie i dzieło, sporządzanie raportów płacowych czy wyliczanie podatku dochodowego osób zatrudnionych.

Lokalizacja:
Biuro Rachunkowe ABIS Sp. z o.o.
ul. Moniuszki 4/6
40-005 Katowice

Tel.: (32) 258-29-34
Mob.: +48 794-009-007
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved