Parking długoterminowy przy Balicach – co oferuje?

Kliknij tu po więcej szczegółów o Kraków lotnisko parking długoterminowy.

Jedziesz na wczasy za granicę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z autem w czasie wyjazdu? Dowiedz się, czy pozostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest najlepszym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking w okolicy portu lotniczego – komfort i bezpieczeństwo

Port lotniczy w Krakowie to jedno z większych i najbardziej obleganych lotnisk w Naszym kraju. Ci, którzy planują podróż za granicę, mogą skorzystać z oferty działającego przez 24 godziny na dobęparkingu, znajdującego się bezpośrednio w okolicy portu lotniczego. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a bezpieczeństwa parkujących pojazdów pilnuje monitoring i całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony a wjazd posiada szlaban, co zapewnia, iż nikt niepowołany nie będzie miał możliwości dotarcia do samochodów tam zostawionych. Parking długoterminowy to znakomite rozwiązanie w przypadku pasażerów z dużą ilością bagażu podróżnego, którzy pragną uniknąć noszenia ciężkich pakunków w autobusie miejskim bądź pociągu.

Dlaczego opłaca się z niego skorzystać parkingu długoterminowego?

Sporą zaletą parkingu przy lotnisku w w Balicach są atrakcyjne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest umiejscowione zaledwie 1000 metrów od lotniska. Panda Parking świadczy również bezpłatny dowóz pasażerów bezpośrednio pod terminal – jazda trwa tylko 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja punktu parkingowego jest dostępna online lub na telefon – błyskawicznie i bez problemów, a unieważnienie rezerwacji jest bezpłatne. Płatności można dokonać gotówką (w PLN i €) albo przelewem bankowym. Innym atutem jest również bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, a także możliwość użycia z kompresora oraz ładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking monitorowany przy lotnisku w Balicach to gwarancja komfortu oraz bezpieczeństwa pojazdu.

Lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved