Parking przy lotnisku – wygodne parkowanie bez obaw o auto

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o Kraków Balice parking, znajdziesz na pandaparking.pl.

Podróż samolotem staje się coraz popularniejszym środkiem transportu, lubianym przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim usiądziemy w fotelu samolotu, żeby udać się w podróż musimy dostać się na lotnisko. Jeśli wybierzemy transport publiczny, nasze problemy w tej kwestii skończą się po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z własnego auta, pojawi się problem: gdzie go zostawić na czas naszego wyjazdu?

Parking przy lotnisku – Twój samochód pod dobrą opieką

Oczywiście najłatwiejszym wyjściem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o podwózkę na lotnisko, a następnie o odebranie po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność zorganizować sobie taki transport, gdyż mnóstwo wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach pracy. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych lotnisk, na przykład w Balicach koło Krakowa, powstały całodobowe parkingi, na których za niewielką opłatą możemy zostawić auto na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest w pełni bezpieczne – naszego samochodu pilnuje wyszkolona ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a pozostawione tam auta podlegają ubezpieczeniu na czas postoju.

Transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca, pomoc techniczna – co zapewniają parkingi przy lotnisku w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zazwyczaj oferują również dodatkowe udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z bagażami. Kierowca parkingu zabierze nas z lotniska również po powrocie. Jeśli w naszym aucie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można również zważyć przed wylotem bagaż podręczny i zyskać pewność, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved