Postaw na profesjonalną księgowość

Księgowość Katowice - ta niezwykła oferta wszystkich zadziwi

Księgowość to zasadniczy sektor każdego przedsiębiorstwa. Dba on o właściwe sporządzanie faktur, uiszczanie składek, finanse całej firmy. Co wybrać: zaangażować specjalistę na oddzielne stanowisko, czy może skorzystać z usług zewnętrznego biura księgowego?

Księgowość i usługi dodatkowe

Na początkowym stadium prowadzenia przedsiębiorstwa, lepiej wybrać usługi zewnętrznego biura. Takie instytucje pomogą nawet otworzyć firmę, czy pozyskać dofinansowanie z funduszy unijnych oraz innych źródeł. Nadzorują one księgi rachunkowe, wykazy środków trwałych, wykonują analizy finansowe, a także troszczą się o zagadnienia rozliczania podatków. Powierzenie rozliczeń naszego przedsiębiorstwa biurom zewnętrznym jest tańsze niż zaangażowanie księgowej, więc jest korzystne także z pragmatycznego punktu widzenia.

Czym kierować się wybierając ofertę księgowości?

Kiedy takie biura oferują reprezentację przed Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, właściciele firmy mogą skoncentrować się na rozbudowywaniu interesu. Na rynku spotkamy małe biura rachunkowe oraz tzw. sieciówki, funkcjonujące w całym kraju, zapewniające księgowość zarówno w Katowicach, Gdańsku, Poznaniu, a także w niewielkich miasteczkach. Najrozsądniejszy wybór to powierzyć sprawy wypróbowanej księgowej, zachwalanej przez zaufanych kontrahentów. To gwarantuje, że nasze sprawy budżetowe są prowadzone właściwie i stoją w zgodzie z najnowszymi przepisami.

Lokalizacja:
Biuro Rachunkowe ABIS Sp. z o.o.
ul. Moniuszki 4/6
40-005 Katowice

Tel.: (32) 258-29-34
Mob.: +48 794-009-007
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved