Profesjonalna opieka nad grobami

Na www.pong-malopolska.pl zamówisz opiekę nad grobami Kraków.

Oblicze nagrobków naszych krewnych jest wyrazem naszego szacunku. Często niestety nie znajdujemy czasu, by się nimi zaopiekować – także, kiedy nagrobki położone są w tym samym mieście, w którym żyjemy. Największe trudności zaczynają się natomiast, jeśli naszych bliskich pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich przypadkach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie będziemy mieli czasu. Nie sprawia to jednak, że groby są skazane na to, by pozostać zaniedbane – świetnym wyjściem okaże się wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje taka usługa?

Czemu warto zdecydować się na opiekę nad grobami?

Na opisywaną pomoc decydują się nie tylko osoby, którym brakuje wolnej chwili – wśród korzystających z usług działających w tym sektorze firm nietrudno znaleźć także ludzi w podeszłym wieku, którzy na sprzątanie grobów swoich bliskich po prostu nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko proponują również pochodne usługi, takie jak montaż ławeczek oraz doradztwo przy załatwieniu najtrudniejszych formalności oraz poprawienia liter.

Ceny opieki nad grobami

Ceny, które musimy zapłacić pracownikom czuwającym nad grobami naszych bliskich są naprawdę zróżnicowane. Zależne są przede wszystkim od rodzaju usług – jeśli decydujemy się na tylko pojedyncze czyszczenie, zapłacimy od 30 do 40 złotych. Gdy jednak chcielibyśmy, by firma sprzątała nagrobek co miesiąc, powinniśmy liczyć się z wydatkiem nawet 400 złotych co dwanaście miesięcy. Należy też dodać, że koszty uzależnione są także od wielkości nagrobków, zaś najbardziej kosztowne będzie czyszczenie rodzinnych grobowców.

Lokalizacja:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved