Przygotowujesz imprezę na 18 urodziny? Zdecyduj się na wynajęcie sali

Na palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/urodziny-i-rocznice/ odnajdziesz aktualną ofertę lokalu na urodziny.

Na ogół z okazji urodzin, imienin czy różnych rocznic nie organizujemy żadnych spotkań z krewnymi i przyjaciółmi, uważając ten dzień za taki sam jak pozostałe. Lecz zdarzają się takie przełomowe momenty życia, których stosowne uczczenie jest niejako obowiązkowe, a jednym z nich jest bezapelacyjnie osiągnięcie pełnoletności, a więc tzw. “osiemnastka”.

Zorganizować obiad w mieszkaniu czy znaleźć salę na 18 urodziny?

Wraz z nadejściem osiemnastych urodzin następuje mnóstwo zmian w życiu młodego człowieka. Może on zgodnie z prawem oddawać głos w wyborach powszechnych, pić i kupować alkohol, może założyć firmę oraz pełnić funkcje w instytucjach publicznych i państwowych. Jakkolwiek zbliżając się do 18 lat sporadycznie myśli się o tak oficjalnych tematach – dla młodych najistotniejsza jest możliwość wyprawienia pamiętnej imprezy ze znajomymi. Alternatywą jest zawsze kolejna „domówka”, jednak czy zabawa w domu będzie się bardzo odróżniać od innych? Rzecz jasna, że nie będzie. Dlatego lepszym rozwiązaniem jest zamówienie lokalu na osiemnastkę. Częstokroć grupa przyjaciół postanawia zorganizować razem przyjęcie urodzinowe, co wymaga znalezienia odpowiednio pojemnego lokalu, lecz przy tym pozwala na ograniczenie jednostkowych kosztów. Wybierając miejsce na imprezę urodzinową skup się na salach oferujących obszerną salę taneczną (ciężko wszak jest wyobrazić sobie przyjęcie bez tańca), jak również na lokalach, które kooperują z profesjonalną firmą cateringową, która dostarczy smaczne przekąski imprezowe. Chcesz urządzić zabawę pod gołym niebem? Znajdź salę na urodziny z opcją skorzystania z ogrodu – w gorące dni można rozstawić w nim przestronny namiot i urządzić grill.

O czym jeszcze musisz pamiętać organizując 18 urodziny?

Nie ukrywajmy osiemnastka to zabawa, na której młodzi ludzie nie unikają napojów wyskokowych. Należy w związku z tym obligatoryjnie zatroszczyć się o to, żeby osoby niepełnoletnie, a wszak może ich nie brakować pośród obecnych gości, nie miały dostępu do wysokoprocentowych drinków.

Odpowiedni wystrój sali również jest ogromnie ważny, by uczestnicy w pełni wczuli się w atmosferę zabawy. Zalecamy zatem postawić na salę na urodziny, która zadba o ozdobienie przestrzeni według podanych wskazówek oraz optymalnie rozlokuje stoliki z przekąskami i napojami.

Gdy już mówimy o posiłkach, na takiej zabawie bardzo dobrze sprawdza się menu kanapkowe, bazujące na niedużych przekąskach “jeden kęs”, które można spożywać bez konieczności siadania przy stole. Doświadczona firma cateringowa dostroi menu nie tylko do charakteru zabawy, ale także do budżetu i finansów klienta.

Lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved