Sala na przyjęcie okolicznościowe – wybierz najlepsze miejsce na imprezę

Nie czekaj! Sprawdź świetną ofertę przyjęć okolicznościowych w rozsądnej cenie.

Gdy ktoś wspomina o organizacji dużej uroczystości rodzinnej, zapewne naszym najszybszym skojarzeniem jest ślub z zabawą weselną. Lecz ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które nieraz zjeżdża się grono krewnych z dalekiej i bliskiej rodziny, to także komunie święte, chrzty oraz przyjęcia z okazji 18-tych urodzin. Gdy lista gości jest długa, zwykle nie damy rady zorganizować przyjęcia i przygotować poczęstunku dla uczestników we własnym domu. Wówczas musimy zabukować pasującą do okazji salę.

Organizacja przyjęć okolicznościowych – zagwarantuj uczestnikom imprezy najlepsze warunki

Każdy typ uroczystości wiąże się z innymi potrzebami gości. W przypadku imprezy o typowo rozrywkowej atmosferze, jak np. osiemnastka czy urodziny, , na której bawić się będą głównie osoby dorosłe, uczestnikom powinno się przygotować nie tylko miejsce, gdzie zjedzą spokojnie posiłek, ale i salę do tańczenia. Natomiast przyjęcia, w których znaczną grupę uczestników mogą kilkulatki, między innymi komunie lub chrzty, warto urządzić w miejscu, które prócz wynajęcia sali w środku budynku oferuje również przestrzeń w ogrodzie. Dzięki zaoferowaniu dzieciom zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć gwarancję, iż nie znużą się za szybko świętowaniem i nie będą prosić opiekunów o powrót do domu. Potrawy podawane uczestnikom również powinno się dostosować do charakteru przyjęcia. Planując takie wydarzenie opłaca się więc sięgnąć po ofertę firmy cateringowej, która zatroszczy się o smaczne menu, bufet z zakąskami oraz zimne i ciepłe napoje.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – imprezy okolicznościowe w dworskich salach lub w ogrodzie

Wyszukanie lokalu na organizację zabawy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w dużych miejscowościach, jest dość proste, jednakże niewiele ofert może sprostać Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach pod Krakowem. Od dekad w nieomal dworskim duchu urządzane są w nim przyjęcia komunijne, chrzciny oraz – rzecz jasna – wesela, które wszyscy zaproszeni będą wspominać przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można zarezerwować jedną albo kilka sal, w których wygodnie można pomieścić ogółem do 130 osób. Z kolei jeśli przyjęcie zostanie zorganizowana w plenerze, to ogród przed Pałacem zmieści nawet ponad 300 gości. Co kluczowe, obsługująca to miejsce firma cateringowa oferuje wszechstronną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od rozłożenia oraz przystrojenia stolików, przez przygotowania posiłków, aż po wykwalifikowaną załogę kucharzy i kelnerów.

Lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved