Szukasz lokalu na wesele? Musisz wziąć pod uwagę te elementy

Lokal na wesele Kraków - w tym miejscu poznasz aktualną ofertę.

Ceremonia ślubna i odbywające się po nim wesele to wydarzenie, o którym bliscy młodej pary oraz sproszeni goście będę pamiętać przez wiele kolejnych miesięcy, a często nawet lat. Jeśli nowożeńcy zdecydują się na wyprawienie przyjęcia dla ogromnej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, jakiemu będą musieli stawić czoło, jest zarezerwowanie najlepszej sali na wesele, w której uczestnicy spędzą ten uroczysty dzień w wygodnych warunkach.

Sala weselna – sprawdź jej dystans od kościoła i pojemność

Szukając miejsca na wesele para młoda musi wziąć pod uwagę kilka znaczących czynników. Przede wszystkim musi znać ilość uczestników wesela, aby uzyskać pewność, że w wybranym domu weselnym bez trudu znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Zaproszeni muszą mieć wyznaczone miejsce ich przy stoliku, ale istotne jest także, żeby mieli możliwość zatańczenia. Dodatkowo nowożeńcy powinni sprawdzić jak daleko od kościoła znajduje się sala weselna oraz czy przedostanie się do niej nie będzie uciążliwe. Jeżeli na przyjęcie weselne zaproszeni są krewni i przyjaciele mieszkający w innym mieście, powinno się szukać sali weselnej, w okolicy której znajduje się bogata sieć hoteli. Następnym zagadnieniem jest samo zaplanowanie przyjęcia weselnego, czyli wybranie menu, zamówienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej i przystrojenie sali . Te zadania mogą przekroczyć możliwości pary młodej, toteż warto szukać takich domów weselnych, które proponują asystę w obszarze całościowej organizacji przyjęcia ślubnego.

A może pałac na wesele?

Młode pary z południa Polski, głównie z Krakowa i okolic, mogą wyprawić zabawę weselną w bardzo malowniczym obiekcie, jakim jest Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego salach biesiady weselne wyprawiane są od dziesięcioleci, a każde z nich wyróżnia się niesamowitą oprawą. Pałac ma cztery pomieszczenia gotowe podjąć ok. 130 osób. Imprezę można zorganizować również w plenerze przed Pałacem, a w takim przypadku brać udział w nim zdoła bez mała około 350 zaproszonych. Zaletą tego domu weselnego w Balicach jest to, że umiejscowiony jest tylko 12 kilometrów od Krakowa, który ma nader bogatą bazę noclegów. Dojazd gości po ceremonii do Pałacu nie powinien więc trwać dłużej aniżeli nieco ponad pół godziny.

Lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved