Tracisz ciepło w mieszkaniu? Czas na serwis okien

Serwis okien PCV Warszawa - więcej informacji o tej usłudze.

Regularnie wykonywany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortem termicznym w mieszkaniu i zapobiegnie stracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykonuje profesjonalny serwisant? Czemu warto wezwać zawodowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o komfort w swoim domu

Codziennie otwierane, uchylane oraz rozszczelniane okna są podatne na wszelkiego rodzaju wykrzywienia i zniszczenia. Na kondycję uszczelek oraz okien źle działają również czynniki atmosferyczne – żar i mróz, opady czy światło słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w nienagannym stanie przez wiele lat. O ile wymianę uszczelek oraz inne nieskomplikowane czynności można wykonać we własnym zakresie, o tyle do bardziej zaawansowanych prac musimy wezwać zawodowca. Fachowcy oferują szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – wykonują regulację mechanizmów działających z trudem, zmniejszają docisk okien w sezonie letnim, dbają o stosowną izolację cieplną, zapobiegają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Wykwalifikowana ekipa serwisu okien może także przeprowadzić wymianę szyby w oknie.

Czemu należy korzystać z serwisu okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pozwala zmniejszyć straty ciepła nawet o 30%, co bezpośrednio wpływa na oszczędności na centralnym ogrzewaniu i gwarantuje domownikom komfort termiczny. Specjaliści zadbają zarówno o okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednakże nie tylko wyregulowanie mechanizmów odpowiadających za uchylanie i otwieranie skrzydła czy wymiana uszczelek. Zawodowiec może również zadbać o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez założenie dodatkowych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved