Twoi goście będą zadowoleni – o usłudze cateringu weselnego

Chcesz sprawdzić, komu zlecić catering weselny w Krakowie? Nie zwlekaj! Koniecznie odwiedź lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/wesela/.

Spotkania okolicznościowe, będące zwykle istotnym wydarzeniem dla członków rodziny, takie jak chrzciny, śluby lub komunie, od wielu już lat przestały być urządzane w domu wyłącznie dla bliskiego kręgu krewnych i znajomych. Dziś są to imprezy, na których bawi się nierzadko ponad stu gości. Ewidentne jest więc to, że jedna osoba nie ma możliwości samodzielnie wymyślić menu, a potem przyrządzać i zaserwować posiłki uczestnikom przyjęcia, szczególnie, jeśli świętowanie planowane jest na wiele godzin i odbywa się w wynajętym lokalu. Stąd też wynikł spory popyt na catering weselny.

Czy opłaca się zamówić catering na wesele?

Urządzanie przyjęcia weselnego to ogromny stres, wywołany licznymi godzinami przeznaczonymi na dobór wystroju sali, rozsyłanie zaproszeń , ustalanie listy gości oraz poszukiwanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To także potrzeba zagwarantowania stosownej ilości przekąsek i trunków podawanych podczas zabawy, a co najistotniejsze – przyrządzanie ciepłego obiadu, który oczaruje zaproszonych gości i zgromadzi ich wszystkich przy stole. na przyjęciu weselnym musi mieć należytą oprawę. Uczestnicy wszak oczekują tego, żeby stoliki były prawidłowo nakryte i wspaniale ozdobione, potrawy były smakowite i atrakcyjnie ułożone na talerzach, jak również aby kelnerzy profesjonalnie podawała biesiadnikom kolejne posiłki. Wysoki poziom organizacji zapewnią jedynie firmy cateringowe, które zatrudniają profesjonalnych kelnerów, managerów i kucharzy, obytych w obsłudze imprez zarówno w salach, jak i tych odbywających się na świeżym powietrzu.

Catering weselny – menu dopasowane do konwencji przyjęcia

Każdy typ przyjęcia okolicznościowego kieruje się własnymi zasadami, nie tylko w kwestii aktywności dla zaproszonych, ale także i oczekiwanego menu. Firmy cateringowe przeważnie mają przygotowane uprzednio menu sugerowanych dań głównych, zakąsek oraz napojów pasujących do estetyki wesel. Bazową ofertę można zobaczyć na stronie firmy ewentualnie pozyskać tę informację nawiązując kontakt z jej przedstawicielem. Klient może zatem sam skompilować kartę dań z sugerowanych potraw. Trzeba jednakże podkreślić, iż firmy cateringowe są także otwarte na nowe pomysły i nierzadko na prośbę kontrahenta są gotowe przygotować indywidualne kompozycje dań.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved