Porady prawne – alimenty, rozwody, spadki

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. jako grupa prawników – radców prawnych oraz aplikantów radcowskich – udziela Klientom wszechstronną pomoc prawną z różnych dyscyplin prawa, specjalizując się głównie w prawie cywilnym, prawie rodzinnym i prawie pracy. Oferujemy usługi prawne zarówno pozaprocesowe, jak i procesowe, dla osób fizycznych i podmiotów prawa handlowego. Udzielając pomocy prawnej wykorzystujemy szerokie doświadczenie zdobyte w okresie wieloletniej praktyki zawodowej.

Doradztwo prawne dla osób prywatnych

Osoby prywatne pojawiają się u naszych prawników z zadaniami prawnymi dotyczącymi kontaktów, rozwodów i alimentów. Współdziałanie w tego rodzaju sprawach polega głównie na poznaniu sytuacji osoby zgłaszającej się po pomoc prawną oraz dopasowanie do jej indywidualnych potrzeb adekwatnego rozwiązania prawnego. Przygotowujemy Klienta do sporów sądowych i reprezentujemy go w postępowaniu, jakkolwiek w zależności od stanu faktycznego sugerujemy również pozasądowe rozwiązania ugodowe czy mediacyjne, które mogą mieć wpływ na szybsze zakończenie sprawy oraz zmniejszą koszty obsługi prawnej. Osoby fizyczne zgłaszają się do nas po poradę prawną też w sprawach dotyczących prawa spadkowego. Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. uczestniczy w tworzeniu projektów testamentów biorąc pod uwagę wolę Klienta, jak również oferuje obsługę prawną w już rozpoczętych postępowaniach spadkowych.

Obsługa prawna podmiotów gospodarczych

Ponadto, nasi prawnicy zajmują się pomocą prawną dla przedsiębiorców. Staramy się sprostać oczekiwaniom Klientów, oferujemy zatem kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych. W obrębie współpracy prowadzimy doradztwo dla obieranych przez nich działań, oferujemy pomoc prawną z zakresu praw pracowniczych, prawa handlowego, prawa administracyjnego czy prawa podatkowego. Korzystając z wieloletniego doświadczenia, wynikającego ze współpracy z różnorodnymi podmiotami, staramy się do wszystkich Klientów podchodzić indywidualnie, znajdując stosowne rozwiązania prawne, również w niecodziennych sprawach.

Copyright © . All Rights Reserved