Reprezentacja pracowników w sprawach z zakresu prawa pracy

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. ma wieloletnie doświadczenie w dziedzinie prawa pracy, tak z punktu widzenia pracodawcy, jak i pracownika. Nasza praca skupia się nie tylko na toczeniu spraw sądowych, ale także na doradztwie w zakresie bieżącej interpretacji prawa pracy.

Prawo pracy – obszar działania kancelarii prawnej

Reprezentując Pracodawców, najczęściej pomagamy im w tworzeniu wszelkiego typu dokumentacji na etapie powstania stosunku pracy, jego kontynuacji oraz rozwiązania. Świadczona przez nas pomoc prawna ma za zadanie nie tylko przeprowadzić naszych Klientów przez te etapy, ale również ustrzec ich przed sporami sądowymi z pracownikami. Jesteśmy świadomi, iż wraz z rozkwitem firmy, stosowanie prawa pracy staje się większym wyzwaniem. W związku z tym naszym priorytetem jest działanie w sposób niewidoczny dla Klienta, który dzięki temu może skoncentrować się na kierowaniu biznesem, a nie na zawiłościach prawnych.

Prawo pracy – radca prawny jako pełnomocnik Pracownika

Niezwykle często występujemy w roli pełnomocnika Pracownika. W tym zakresie znacznie częściej nasza pomoc polega na prowadzeniu spraw sądowych związanych z nawiązaniem stosunku pracy, niezasadnym zwolnieniem lub chociażby godzin nadliczbowych. Niewątpliwie wymaga to od nas zupełnie innego zaangażowania, ponieważ tego rodzaju sprawy wiążą się z ogromnymi problemami na tle postępowania dowodowego. Z tego powodu przekonanie sądu do racji naszego Klienta jest dużym wyzwaniem.

Copyright © . All Rights Reserved